Uzyskanie polskiego obywatelstwa.

Zatrudnianie obcokrajowców to popularna praktyka, która wymaga jednak właściwego przygotowania. Podobnie jest z takimi sprawami jak uzyskanie polskiego obywatelstwa. Dość często osoby, którym zależy na napisaniu wniosków, zgromadzeniu dokumentacji oraz na przygotowaniu właściwego planu działania borykają się z wątpliwościami.

Uzyskanie polskiego obywatelstwa i karta pobytu dla cudzoziemca – pomoc doświadczonych specjalistów

Istnieje wiele czynników, które mają pozytywny wpływ na uzyskanie polskiego obywatelstwa. Jesteśmy rzetelnym źródłem informacji o każdym z nim, dzięki czemu proponujemy solidną pomoc. Znajomość obowiązujących przepisów oraz wymaganych formalności, o które należy zadbać, jeśli starają się Państwo o uzyskanie polskiego obywatelstwa, zdecydowanie upraszcza i przyspiesza cały ten proces.

Pomoc w uzyskaniu polskiego obywatelstwa

Aby pomoc w uzyskaniu polskiego obywatelstwa miała profesjonalny charakter, specjaliści muszą dysponować aktualną wiedzą. Eksperci i ekspertki, którzy zasilają zespół naszej firmy, trzymają rękę na pulsie i nieprzerwanie monitorują sytuację, dzięki czemu proponujemy klientom jedynie zweryfikowane, pewne informacje.
Zachęcamy do kontaktu również wtedy, gdy Państwa starania o uzyskanie polskiego obywatelstwa zakończyły się niepowodzeniem. Jeśli decyzja wojewody nie jest satysfakcjonująca, istnieje możliwość odwołania się od niej. Z usług naszej firmy korzystają także osoby, starające się o uzyskanie karty pobytu dla cudzoziemca.

Zatrudnianie obcokrajowców w Polsce i nadanie polskiego obywatelstwa

Pomoc w uzyskanie polskiego obywatelstwa to tylko część naszych obowiązków. Wspieramy też w procesie zatrudniania obcokrajowca. Przedsiębiorca, który ma to w planach, musi spełnić szereg wymogów formalnych. Przede wszystkim powinien zadbać o zezwolenie na zatrudnienie cudzoziemca. Wniosek składa się do wojewody. Na co dzień udzielamy informacji dotyczących tego procesu. Indywidualne podejście do sprawy jest tu bardzo ważne, bo konkretne warunki wpływają na to, na jaki czas zostanie wydane zezwolenie. Sprawę komplikuje również fakt, że można wyróżnić kilka rodzajów zezwoleń. W efekcie przedsiębiorca nierzadko czuje się zagubiony. Z nami ten proces stanie się przejrzysty i jasny.

Warto wiedzieć, że wszystkie działania, które należy zrealizować, jeśli staramy się o pozwolenie na zatrudnianie obcokrajowców w Polsce, mogą mieć charakter uproszczony. Skorzystanie z tego trybu dotyczy jedynie pracowników na konkretnych stanowiskach. Dokładnie zapoznamy się z Państwa przypadkiem, by następnie zaproponować najprostsze i najbardziej skuteczne rozwiązanie.

Zaproszenie do pracy dla obcokrajowca – wymagane formalności

Klienci i Klientki mogą z naszej strony liczyć na kompleksową pomoc. Dotyczy ona również działań, które podejmuje się w związku z takimi sprawami jak zaproszenie do pracy dla obcokrajowca. Taki dokument potwierdza, że cudzoziemiec jest w stanie samodzielnie się utrzymać podczas pobytu w Polsce. Tutaj warto zaznaczyć, że to na podmiocie zapraszającym spoczywa odpowiedzialność za pokrycie tych kosztów (mowa o zakwaterowaniu, wyżywieniu oraz podróży powrotnej).

Klientom, których interesuje zaproszenie do pracy dla obcokrajowca oferujemy pomoc polegającą na:

  1. doradztwie
    Kto może zapraszać? Jakie dokumenty trzeba skompletować? Jak długo ważne jest zaproszenie? Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie te pytania.
  2. wsparciu w napisaniu wniosku
    Za wpis zaproszenia do ewidencji odpowiada wojewoda. Pomagamy w formalnościach związanych z wpisem, a wcześniej zatroszczymy się o to, żeby Państwa wniosek zawierał wszystkie niezbędne informacje.

W taki złożony sposób działamy również wtedy, gdy sprawa dotyczy takich kwestii jak nadanie polskiego obywatelstwa.

Pomoc w uzyskaniu polskiego obywatelstwa – warto zdać się na ekspertów

Chętnie przybliżymy Państwu takie zagadnienia, jak nadanie polskiego obywatelstwa, zatrudnianie obcokrajowców, karta pobytu dla cudzoziemca itp. Pomogliśmy już wielu osobom, znajdujących się w różnych sytuacjach życiowych i zawodowych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt z nami

Doradztwo Imigracyjne H&M
ul. Pszczelińska 50
05-840 Brwinów
tel.: 798 – 707 – 157
e-mail: biuro@d-hm.pl

Translate